Načítám data

Věstník MCP 4/2017 (aktuality)

Dubnové číslo věstníků právě ke stažení.


Pilní návštěvníci našeho webu i pravidelní čtenáři muzejních věstníků si jistě všimli jistou absenci běžných čísel i těch s tématickými články. Věřte, že situace počátkem roku byla složitá a nebylo možné včas a v jakékoliv podobě věstníky připravovat. Nyní se již situace stabilizuje a půjde-li vše hladce, během června vyjde další číslo s dlouhým tématickým článkem.

Za výpadky ve věstníku se omlouváme, ale věřte, že mají své důvody a snad Vám již za nedlouho budeme moci prozradit víc. Věřte, že vše je v zájmu našeho muzea.

Aby jsme dodrželi jistou pravidelnost vydání našich čísel, vznikl i dubnový věstník. V něm najdete úvahu na aktuální téma, které přestože je politické, bytostně se dotýká cenných papírů a tedy oblasti našeho zájmu. Terčem útoku se staly dluhopisy, prakticky v jakékoliv podobě.

Dalším příspěvkem je rubrika ZAPOMENUTO, která se věnuje jedné známé pražské hospůdce, jenž se dostala i do světové literatury.

Věříme, že výpadky i absenci delších článků vydržíte a zanedlouho můžeme slíbit další zajímavé téma z historie akciových společností.

1493822904_04-2017

Upozornění: obrázek je pouze náhledem titulní strany. Aktivní věstník je ke stažení jako soubor PDF, výhradně v sekci věstníky a je vždy vícestránkový.